dwu pokojowe po generalnym remoncie wraz ze sprzętem AGD,

Remont wykonany przez profesjonalną ekipę.

Wszystkie sprzęty AGD są fabrycznie nowe, jeszcze nieużywane, posiadają gwarancje i zostały zakupione w Galerii Inga po to aby w przyszłości można było łatwo je serwisować.

Nowa instalacja elektryczna, wodno-kanalizacyjna, grzejniki, drzwi, okna, płytki, panele, tynki, gładzie, armatura łazienkowa, oświetlenie, meble kuchenne z cichym domykiem, płyta indukcyjna z funkcją booster na czterech polach, lodówka z systemem Total No-frost i szufladą która utrzymuje świeżość warzyw, piekarnik z termoobiegiem i prowadnicami oraz z wkładem katalitycznym ułatwiającym czyszczenie, pralka z funkcją szósty zmysł, zmywarka w zabudowie.

Mieszkanie posiada balkon, piwnice 3m2, okna wychodzące na zachód i północ, kuchnię otwartą na salon, sypialnie, łazienkę z WC oraz korytarz z którego jest dostęp do wszystkich pomieszczeń, znajduje się na trzecim piętrze w bloku w centrum Solca Kujawskiego. Czynsz 250zł.

Zainteresowanych zakupem proszę o kontakt telefoniczny, poza niedziela codziennie od 8:00 do 20:00 pod nr: 733 337 227 (Przemek)